משרדנו הינו משרד עורך דין המתמחה בדיני העבודה. אם אתם בשלב של חיפוש עורך דין - הגעתם למקום הנכון.

  • ניתן לתאם פגישת ייעוץ עם עו"ד המתמחה בדיני עבודה, זאת לאחר שיחת טלפון עם משפטן ממשרדנו, במהלכה נבין את עיקר הבעיה המצריכה פתרון.
  • בשיחת הטלפון יינתן ייעוץ משפטי ראשוני, ללא התחייבות.
  • במהלך הפגישה יינתן ייעוץ משפטי בדיני עבודה והסבר מקיף באשר לזכויות ולאפשרויות המשפטיות העומדות בפני הלקוח.
  • חשוב להביא לפגישה כל מסמך רלוונטי, כמו: תלושי שכר, התכתבויות, מכתב פיטורים, טיוטת חוזה וכו'. אם יש מקום להגשת הליך משפטי - תנתן הצעת מחיר לייצוג וטיפול משפטי מלא.
מדוע חשוב להתייעץ עם עורך דין המתמחה בדיני עבודה

הן לעובדים והן למעסיקים חשוב להתייעץ עם עורך דין לדיני עבודה בכל מקרה של סכסוך בין העובד למעביד או בכל מקרה שאחד מהצדדים מעוניין לבדוק את זכויותיו. ייעוץ נכון ובזמן עשוי לחסוך כסף רב.

במקרה שבו מעסיק מפר את חוזה העבודה או לא משלם את זכויות העובד על-פי החוק, חשוב להתייעץ עם עורך-דין שיידע למצות את מלוא הזכויות של העובד. פעמים רבות אנו מגלים שעובד שהגיע אלינו לייעוץ בגלל הפחתה בכמות משמרות העבודה, למשל, לא שולם גמול שעות נוספות או פנסיה כדין - זכויות שהעובד כלל לא היה מודע להן.

במקרה שבו עובד מעוניין להתפטר מהעבודה עקב אי תשלום זכויות, עקב יחס פוגעני מצד המעסיק או עקב נסיבות אישיות כמו מעבר דירה או לידה של ילד - חשוב גם אז להתייעץ עם עורך-דין כדי לא לעשות טעויות שאחר-כך יעלו ביוקר. עובדים רבים סבורים שמעבר דירה מזכה כמעט באופן אוטומאטי בתשלום פיצויי-פיטורים. זו טעות נפוצה. רק מעבר ליישוב מרוחק שהוא ברשימת היישובים המזכים תזכה את העובד בתשלום פיצויי פיטורים. למשל, במקרה של מעבר דירה מתל-אביב לבאר-שבע או מחיפה לראשון-לציון או מישראל לחו"ל - לא זכאי העובד לתשלום פיצויי פיטורים.


אל תמתין שהבעיה תחמיר - התקשר עכשיו ובדוק זכויותיך ללא התחייבות בטלפון 03-6091103.


מדוע חשוב לקבל את הייעוץ מייד 

חשוב להתייעץ עם עורך דין לדיני עבודה מייד כשעולה בעיה או שאלה, ולא להמתין.

מעסיקים נתקלים לעתים בעובד שמחבל באופן מכוון בעבודתו על-מנת שיפוטר וויהיה זכאי בתשלום פיצויי פיטורים. חשוב לפעול באופן נכון מול אותו עובד, למסור לו סדרת מכתבים, לערוך לו שימוע, וכך ניתן יהיה להוכיח שפעולותיו היו מכוונות לצורך גרימת נזק. במקרים מסויימים ניתן יהיה לשלול לאותו עובד את תשלום הפיצויים.

בכל מקרה שעובד מתפטר מהעבודה ורוצה לדעת האם הוא זכאי לפיצויי פיטורים - חשוב להתייעץ עם עורך דין עוד לפני הודעת התפטרות. לאחר מסירת הודעת התפטרות יתכן שכבר לא ניתן יהיה לתקן טעות שנעשתה.

לעתים רבות עובדים נתקלים ביחס מתנכל או באי תשלום זכויות מצד המעביד, ואז הם נאלצים לחפש מקום עבודה חדש. לאחר מציאת מקום עבודה חדש הם מתחילים לברר את זכויותיהם במקום העבודה. לעתים זה שלב מאוחר מידי. צריך לזכור שלפני התפטרות עובד צריך לתת הודעה מוקדמת - בדרך-כלל של חודש ימים - ועוד לפני הודעה זו עליו לפעול מול המעביד בדרישה לתקן את הליקויים בשכר או בתנאי העבודה. אם העובד לא יפעל בהתאם לנדרש - הוא עלול להפסיד את פיצויי הפיטורים למרות "אשמתו" של המעביד.

 
 


 

לייעוץ ראשוני עם עורך-דין דיני עבודה, התקשר 03-6091103
או השאר פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם

 

 

התקשר עכשיו 03-6091103 לייעוץ ראשוני בלא תשלום עם עורך דין דיני עבודה.  תל-אביב, מרכז עזריאלי, הבניין המשולש, קומה 28.

 עורך דין לענייני עבודה בתל אביב | איך מגישים תביעה | מהעתונות | מפת האתר